Виставка Марка Галенка “Будьмо…” відкриється в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва

7 Вересня 2017 09:24

Початок події:08 вересня 2017 17:00

Закінчення події:30 вересня 2017 17:00

Вартість:За ціною вхідного квитка

Адреса:м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп.29

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 8 вересня 2017 р. о 17 год. запрошує на презентацію виставки члена Національної спілки художників України Марка Галенка «Будьмо …».

Марко Галенко – художник різноплановий: йому підвладні як традиційні гончарні форми, так і вишукані скульптури або монументальні, просторові композиції. Його роботам притаманні вишуканість, тендітність та елегантність, які походять від особистості самого художника. Його персонажі розумні, добродушні, привітні та усміхнені до життя і до кожного глядача.

Заслуги художника загальновизнані: він є учасником понад 50-ти виставок, арт-проектів, фестивалів, симпозіумів і пленерів в Опішному, Запоріжжі, Слов’янську, благодійних програм «Глини Донбасу – дітям-сиротам» у Ворохті та Одесі. Він є одним із засновників Київського творчого об’єднання «Гончарі» та художнього підприємства і галереї сучасного мистецтва «Грифон», викладає мистецтво кераміки в київській гімназії ім. Т. Г. Шевченка.

У 2006 році за роботу «Арлекін» отримав першу премію на міжнародному фестивалі скульптури, кераміки і гончарства «Аржиля» у Франції (м. Румазьєр Лубер). Марко Галенко – автор герба Печерського району м. Києва та герба рідного с. Дідовщина Фастівського району Київської області.

Твори художника зберігаються у музеях, приватних колекціях, галереях в Україні та за її кордонами (Данія, Іспанія, Італія, Канада, Німеччина, Польща, Росія, США, Франція, Чехія).

http://prostir.museum/ua/event/5784