10 хитрощів, як зробити дітей щасливішими

9 Жовтня 2017 16:32

Перетворити звичайний день на свято не так вже й складно. Трошки фантазії, терпіння, кмітливості. Пропонуємо 10 порад, які допоможуть викликати у дитини як мінімум посмішку. Батьки, увага!

artleo_com-195.jpg (46.32 Kb)

1. Зробіть просту іграшку. Наприклад, проріжте отвір-рот в коробці і намалюйте очі, щоб вийшов смішний ненажерливий звір, виріжте картонну машину, роздрукуйте картинку з героєм з улюбленої книжки.

2. Дитина тиняється по квартирі, ви зайняті своїми справами. І раптом запропонуйте – “Хочеш, я тобі почитаю?” Або “Давай в лото зіграємо?”. Побачите як розквітне її мордочка від наглої радості. І вам невелика перерва буде корисною.

3. Коли запізнюєтеся, не тягніть дитину за руку. Краще візьміть її за пояс або кінці шарфика і раптово видайте знайомий малюкові заклик “Чух-чух ту-тууу”. Так ви позбудетеся взаємного невдоволення і до місця доберетеся набагато швидше.

4. Зробіть спеціально для дитини кілька маленьких котлеток або млинчиків смішної форми – вона зрадіє.

5. Перш ніж покликати малюка одягатися – викладіть з приготованих речей картинку – квітка, обличчя, чоловічок.

6. Перед дорогою, замість грубого “Дай швидше руку” скажіть писклявим голоском: “Я хлопчик-пальчик, тримайся за мене”.

7. Витягнувши сонну дитину з автобуса – пронесіть її кілька метрів на руках. Ну і що, що вона вже велика, навіть дорослим хочеться іноді, щоб їх хто-небудь поніс. А ви в змозі (звісно, йдеться про малюка 3-5 років) доставити дитині таку радість.

8. Невже ваших знань, досвіду, фантазії не вистачить, щоб відрізати від батона третього окрайця для маленького любителя кірок?

9. Дитина більше місяця засинає і прокидається з думками про самокат, сміттєвоз, конструктор – допоможіть цій мрії здійснитися, навіть якщо до дня народження та Нового року ще півроку.

10. Залиште на видному місці сюрприз для малюка. Щось маленьке, але приємне. Носіть з собою невелике частування (горішки, сухофрукти, мармелад, печиво), щоб несподівано запропонувати їх втомленій дитині. Лялька або машинка, що прижилася у вас в сумці, також знадобляться.

Джерело: ditey.com