25 найкрасивіших місць для відвідування в Італії (фото)

7 Жовтня 2017 18:50

Батьківщина знаменитих художників і талановитих учених, які змінили порядок світу, дім найбільшій кількості об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і калейдоскоп чарівних пейзажів – Белла Італія! Від всіляких пам’яток старовини Риму і чарівної романтичної Венеції, до горбистій місцевості Тоскани і космополітичного Мілану, ця країна – безмежне джерело пам’яток. На основі користувальницьких рейтингів був складений список з 25 кращих пам’яток Італії. Ця добірка допоможе всім мандрівникам, які планують свій маршрут по країні, так як тут зібрані справді цікаві і унікальні місця, а так само корисні поради про те, як добре провести час і отримати максимум позитивних вражень.

1. Долина Храмів Сицилії (Valle dei Templi).

Ласкаво просимо в Сицилію, де Ви познайомитеся з однією з її найбільш захоплюючих пам’яток. Долина Храмів в Агрідженто – обширне місце розкопок, що містить добре збережені залишки різних доісторичних храмів, що датуються з 5-ого сторіччя до н.е.

достопримечательности италии

2. Чінкве Терре.

Об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО і Національний парк, одна з найчистіших і акуратних областей Італії і коштовний камінь в короні Лігурії – знаменитих 5 земель Італії Чінкве Терре . П’ять чудових кольорових міст гніздяться на крутих скелях італійської Рів’єри.

чинкве терре

3. Галерея Уффіці у Флоренції.

Володіючи репутацією одного з найпрекрасніших музеїв світу, Галерея Уффіці зберігає унікальні роботи Джотто, Боттічеллі, Мантенья, Корреджіо, Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Мікеланджело, Караваджо, Дюрера, Рембрандта і Рубенса.

уффици

4. Римський Колізей.

Одна з найбільш впізнаваних пам’яток Італії – найбільший залишок старовини, типовий амфітеатр, технічне диво, втілення архітектурного переваги, постійний доказ пишності та жорстокості римського світу – Колізей був дубльований незліченну кількість разів у різних містах світу, але так і залишається одним з кращих місць для відвідування в Італії.

5. Печерне місто Сассо ді Матера.

Вирізаний прямо в скелях і спечений середземноморським сонцем, Сассо утворює міський комплекс доісторичного житла, яке, по суті, є простими печерами, розташованими один над одним. Це лабіринт, що складається з безлічі підземних проходів і печер, що приховує реліквії минулого.

6. Античні Помпеї.

Вирушаємо назад в 79 н. е.., коли Везувій був просто великим горбом для тих, хто жив навколо сьогоднішньої Неаполітанської затоки. Але в один день все змінилося, коли величезна хмара попелу піднялася до неба сонячним днем у серпні, а потоки лави оголосили про кінець процвітаючого римського міста, перетворивши його на руїни.

7. Амальфі і його узбережжі.

Узбережжя Амальфі – рай для відпустки, ідеальне місце, щоб залишатися тут максимально довго. Гірський ланцюг Латтарі, що виходить безпосередньо до моря, утворює зазублену берегову лінію з різнокольоровими селами, оточеними середземноморської рослинності. Місто багате своєю історією, культурою і фольклором. Якщо Ви хочете дізнатися, що представляють собою справжні пам’ятки Італії, то неодмінно відвідайте це містечко.

амальфи

8. Історичний центр Сієни.

Сієна може і не рівняється з Флоренцією, її постійним конкурентом, і сусідом на півночі, в плані культурної спадщини, але її достаток і чарівність робить місто воістину унікальним. Особливо популярний у туристів і мандрівників Історичний центр Сієни, де кожен знайде, чим помилуватися.

9. Ватикан.

Хоча Ватикан – повністю окрема держава, доступ до його чудовим пам’ятника можна отримати тільки через Рим. Тут Ви побачите такі місця, як Собор Св. Петра і Пьацце Сан П’єтро. Ватикан – духовний центр католицького світу і одна з найбільш масово відвідуваних областей Риму.

10. Базиліка Святого Марка.

Обрана, як місце поховання Святого Марка Євангеліста, Базиліка Сан Марко зберігає історію країни і є найважливішим символом Венеції. Розташована поруч з Великим Каналом, велична базиліка домінує над Площею Сан Марко та надихає багатьох своєю красою. Розповідь про це місце Ви знайдете в добірці, присвяченій пам’яткам Венеції.

11. Римський Форум (Форо Романо).

Спочиваючи в долині між Палатином і Капітолійським пагорбом, Римський форум – безумовно одне з найістотніших місць розкопок в світі. Серце імперії викличе у Вас неймовірні емоції, обов’язково відвідайте його під час Вашого перебування в Римі.

12. Блакитний Грот на острові Капрі.

Символ Капрі і неймовірне місце, навіть якщо оцінювати його в світовому масштабі, Блакитний Грот не назвали б так без серйозної на те підстави. Коли промені сонця крадуться крізь вхід в грот, неоново-синє відображення висвітлює печеру, а всі об’єкти всередині висвітлюються сріблястим кольором. Одна з найкрасивіших природних пам’яток Італії.

13. Гранд Канал у Венеції.

Сядьте в річковий трамвай і рушайте уздовж Гранд Каналу . Ця екскурсія поверне Вас на безліч століть тому, в історію. Знаменитий венеціанський канал триває більш ніж на 3,5 кілометра через всі шість районів історичного центру Венеції, відкриваючи погляду дорогоцінні камені архітектури уздовж його берегів.

14. Пізанська Вежа в Пізі.

Ще один із символів країни, одна з найбільш пізнаваних пам’яток Італії. Це не оптичний обман, і при цьому архітектори не припускали, що вежа так нахилиться. Ледве будівництво досягло третього ярусу, як вежа почала просідати в землю через поганий фундамент, і нахил став очевидним. В даний час ведуться роботи з укріплення Пізанської вежі з метою зберегти її для нащадків.

15. Таємна Вечеря.

Одна з найвідоміших картин у світі, яку обов’язково варто побачити. Знаходиться вона в Санта Марія делле Граціє, в Мілані.

тайная вечеря

16. Дуомо – Санта Марія дель Фьоре у Флоренції.

Відомий своїми відмінних куполом і виразними квітами, собор Санта-Марія дель Фьоре домінує над горизонтом Флоренції і відображає колективні зусилля декількох видатних художників, які забезпечили пам’ятник статусом архітектурного шедевра, повного естетичних ліній.

17. Фонтан Треві у Римі.

У лабіринті вузьких блукаючих вулиць Риму ховається сяючий дорогоцінний камінь, який, як вважають, був урочистим прикладом барочної витонченості і природної майстерністі води – один з найбільш приголомшливих фонтанів у світі і витвір мистецтва в єдиному цілому. Фонтан Треві не просто холодний шматок мармуру, а фонтан з історією. Одна з найцінніших пам’яток Риму та Італії.

фонтан треви

18. Ассізі – місто в горах.

Приблизно 5 мільйонів відвідувачів щороку перетворили невелике місто в Умбрії в процвітаючий туристичний куточок в Італії, що здивувало б навіть самого Св. Франсіса, засновника міста. Що ж так приваблює сюди туристів? Серед безлічі інших чудес це Базиліка ді Сан Франческо 13-го століття, зі священними реліквіями Франсіса і чудовими фресками, документуючими його життя, а так само численні інші церкви, римські руїни, священні святині, і вузькі середньовічні вулиці, створюють майже містичну обстановку під заступництвом ЮНЕСКО.

ассиси

19. Вулкан Везувій.

Один з найгрізніших вулканів світу, колись знищив до тла місто Помпеї. Руїни Помпеї досі видніються на тлі величезної гори Везувій , яка поки спить, але все ще може прокинутися.

20. Долина Аоста.

Найменша і найменш густонаселена область Італії, з найчистішими Альпійськими річками та численними квітковими луками, є гористій територією, в яку важко не закохатися. Якщо Ви любитель природи, то такі пам’ятки припадуть Вам до душі.

аоста

21. Озеро Комо.

Покриваючи область в 146 квадратних кілометрів, гідності Комо Озера не зводяться лише до його неосяжності. Об’єднання романтики, історії, сценічної краси і багатства традицій робить його настільки чарівним, що навіть знаменитості сходять з розуму, щоб мати свій власний шматок землі від цього чудового пирога Ломбардії.

озеро комо

22. Винний маршрут К’янті.

Той факт, що К’янті розташувався між Флоренцією і Сієною, робить його досить хорошим місцем для відвідування. Цей винний маршрут обов’язково варто включити в програму своєї подорожі. Ви пізнаєте естетичне поєднання мистецтва, історії та кулінарних захоплень. Тут роблять чудове вино, яке можна без проблем продегустувати. Одна із самих знаменитих областей виноробства в світі.

23. Гроти і печери ущелини Фрасассі.

Навіть в Італії час від часу трапляються дощові дні, і якщо Ваші пляжні плани випадково провалилися, зробите занурення в Ущелина Фрассасі заради подорожі до центру Землі. 75-хвилинний маршрут крізь один з найбільш захоплюючих карстових комплексів у світі, оснащений зручними проходами і сходами, приведе в захват будь-кого.

24. Труллі в Альберобелло.

Химерні вапнякові будиночки з сірими дахами у формі конуса, побудовані без використання цементу і дбайливо відновлені кожен рік, всіюють провінцію Барі і Таранто. Це місце не так відомо, як інші більш імениті пам’ятки Італії, але, тим не менш, це дивовижне біле містечко варто відвідати.

25. Піца в Неаполі.

Дійсно не має значення, де виразно Ви спробуєте свою піцу, оскільки вона непристойно хороша всюди у Неаполі. Послідуєте ви за натовпами в популярну піцерію, або відвідайте дивне невелике містечко на околиці, Ви будете спокушені чудовим смаком неаполітанської піци. Ну а після того, як Ви пообідаєте, можна відвідати й інші пам’ятки Неаполя.

пицца в неаполе

На цьому ми не завершуємо нашу подорож по Італії.