LG створила смартфон, який відлякує комарів

30 Жовтня 2017 17:39

Компанія LG India створила новий смартфон, який працює як репелент — він відлякує комарів за допомогою ультразвукового пристрою, що розташований на задній панелі телефону. Пристрій допоможе зменшити ризик зараження малярією та іншими хворобами, що передаються від комарів.

Фото: lg.com

Малярія, лихоманка Денге та інші хвороби, що передаються від комарів, є серйозною проблемою в багатьох регіонах світу. Згідно ВООЗ, у 2015 році було зафіксовано 214 мільйонів випадків малярії.Кращий спосіб не заразитися від комарів — уникати їх. Але це непросто, особливо у спекотних країнах. Наприклад, в Індії люди щорічно витрачають близько $733 млн на домашні інсектициди. Тому багато компаній шукають способи, які допомогли б упоратися з цією проблемою.

Фото: lg.com

Фото: lg.com

LG India вирішила об’єднати ринок репелентів від комах із ринком для смартфонів: вона випустила смартфон, який є протимоскітним репелентом. Новий смартфон LG K7i оснащений пристроєм, що випромінює ультразвукові хвилі із сітчастої задньої панелі телефону.Антикомарина технологія вже використовувалася в інших продуктах LG, таких як кондиціонери і телевізори. Ультразвукові хвилі призначені для імітації частотного діапазону комариних хижаків, таких як кажани або бабки.

Фото: lg.com

LG стверджує, що їхнє власне дослідження, сертифіковане Міжнародним інститутом біотехнології і токсикології Індії, показало, що звукова технологія ефективна для відлякування близько 72% відсотків комарів. Але деякі експерти ще не повністю впевнені в її ефективності. Вони кажуть, що ультразвук не є ефективним репелентом.Незважаючи на конкуруючі заяви про ефективність, LG розглядає можливість випуску мобільного телефону на ринках.

http://www.epochtimes.com.ua/novyny-nauky/lg-stvoryla-smartfon-yakyy-vidlyakuye-komariv-125740