Українка Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів

24 жовтня 2017 12:08

Українка Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів

Українська шахістка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів, що проходив в Монако.

Про це повідомляється на сайті змагань.

За нагороди жіночого Євро-2017 з рапіду вели боротьбу 91 шахістка Старого Світу, які визначали переможця та призерів за швейцарською системою. Упродовж двох днів (21-го і 22-го жовтня) кожна з учасниць зіграла 11 партій.

Українка не програла жодної партії, здобувши сім перемог і чотири рази зігравши внічию. Музичук набрала дев’ять очок в 11 турах. Друге місце зайняла екс-українка Катерина Лагно, яка виступає за команду Росії. Третє – француженка Полін Гішар.

Окрім Анни Музичук у Євро-2017 також брали участь українки Інна Гапоненко (7 очок, 14-е місце), Анастасія Кольба (6 очок, 28-е місце) і Євгенія Долуханова (5,5 очок, 41-е місце).

Таким чином, Музичук додала в свій послужний список ще один титул. В кінці минулого року українка виграла чемпіонат світу зі швидких шахів, а також світову першість з бліцу.

Анна Музичук – сестра шахістки Марії Музичук, яка була чемпіонкою світу з шахів серед жінок у 2015 році. Анна Музичук – чинна чемпіонка світу зі швидких шахів та діюча чемпіонка світу з бліцу.

http://www.uapost.us/news/ukrayinka-muzychuk-stala-chempionkoyu-evropy-zi-shvydkyh-shahiv/