Звідки черпати вітаміни: нестандартне використання звичних продуктів

31 Жовтня 2017 13:40
Ці продукти - джерело вітамінів

В осінню пору перелік свіжих фруктів та овочів значно зменшується. Тож треба шукати якісь інші методи для поповнення організму необхідними вітамінами.

Видання 4mama.ua підібрало кілька нестандартних методів вживання добре відомих нам продуктів.

Заморожений лимон

Зазвичай, ми не їмо шкірку від лимона, вона гірка та й часто оброблена різними речовинами для покращення товарного вигляду. Але саме у шкірці міститься рекордна кількість вітамінів і мінералів.

Спробуйте заморозити лимон, таким чином ви знищите небезпечні речовини, що є на шкірці. Потім потріть його разом із і додавайте, наприклад, до чаю, десертів чи риби.

Пророщені зерна

Останнім часом великої популярності у здоровому харчуванні набувають пророщені зерна. І не даремно. Вже доведено, що у зернах пшениці міститься 26% білка. А при пророщуванні ця кількість збільшується в 11 разів.

Пророщувати можна жито, овес, квасолю, горох, сочевицю, сою тощо.

Для цього залийте зерна водою: ті зерна, які спливуть, одразу викиньте, з них не буде паростків. При цьому не забувайте регулярно промивати зерна прохолодною водою.

Для їжі підходять паростки, які досягли 1 або 2 мм, – саме на даній стадії зростання в паростках міститься найбільше корисних речовин.

Чорні банани

Ми звикли думати, що чорні цятки на бананах ознака того, що продукт вже почав псуватись. Насправді ж це означає, що фрукт дозрів. Жовті чи навіть зелені банани – це не до кінця достиглі продукти, тому важче засвоюються організмом. А от найбезпечніші та з найбільшим вмістом поживних речовин є саме чорні банани.

Джерело:  24tv.ua