На якій їжі не можна економити: поради медиків

28 листопадаа 2017 14:47

Якщо ви дбаєте про економію сімейного бюджету, це похвально, але деякі продукти харчування повинні залишатися в раціоні незмінно високоякісними незалежно від ціни. Фахівці зі здорового харчування розповіли про три продукти, на яких не можна заощаджувати і, тим більше, повністю відмовлятися, пише hyser.com.ua.

“Виключення з раціону цих продуктів або заміна їх аналогами може обернутися вкрай негативними наслідками для організму і стану здоров’я”, – повідомили медики.

Так медики порекомендували регулярно їсти м’ясо, і підказали, що вживати цей продукт найкраще за системою “день через день”. Відповідно до даного методу, дні вживання м’яса або птиці потрібно чергувати з днями, коли вживаються рослинні продукти, багаті на білок, – він допомагає зберегти і здоров’я, і бюджет.

Ще експерти радять не економити на солодощах і випічці.

“Це може здатися дивним, але ж тільки вкрай незначна кількість людей може повністю відмовитися від цих продуктів. Тому важливо вживати тільки дуже якісні солодощі”, – пояснили лікарі.

Вони нагадали, що дешеві солодощі часто є джерелом шкідливих трансжирів.

І останній продукт, який, на думку медиків, в не можна виключати з раціону харчування – це горіхи (насіння). У них містяться незамінні мікроелементи, не кажучи вже про те, що в горіхах багато рослинного білка і ненасичених жирних кислот.

Сегодня