В столиці відбудеться музичний фестиваль «Віртуози фолку»

14 листопадаа 2017 11:27
9 листопада о 10:00 у приміщенні Українського дому відбудеться Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку». Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.
Фестиваль прагне об’єднати всіх, хто у своїй творчості звертається до скарбів української народної музики – «автентиків», «академістів», представників сучасних музичних напрямів, створивши широкий майданчик для спілкування, а також відкрити нові імена музикантів, які працюють у цьому напрямі.
Участь у фестивалі візьмуть: співачки Ніна Матвієнко, Ілларія, Ірина Шинкарук, Руслана Лоцман, Тоня Матвієнко, Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», музичний проект «Jazz Kolo», музикант-віртуоз Олесь Журавчак, бандурист Роман Гриньків, українські гурти «TaRuta» та «The Doox», цимбаліст Петро Сказків, скрипаль Кирило Стеценко та інші.
У рамках фестивалю заплановані майстер-класи та виставки робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесл, презентації друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями.
Ініціатори фестивалю – Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» та народна артистка України Олена Кулик. Фестиваль триватиме до 21:00. Місце проведення заходу: вул. Хрещатик, 2, Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Детальніше тут: https://in-kyiv.com.ua/2017/11/13/events/30189/
© in-kyiv.com.ua