Шматочок лимона поруч з вашим ліжком!

29 Грудня 2017 09:10

Ось що станеться, якщо ви помістите шматочок лимона поруч зі своїм ліжком! Ви не можете собі уявити, наскільки ваше життя покращиться, якщо ви будете залишати нарізаний лимон поруч зі своїм ліжком, передає Ukr.Media.

У лимонов є багато властивостей, які корисні для здоров’я. У них у 5-10 разів більше поживних речовин і вітамінів, ніж у лимонного соку. Вони є прекрасним джерелом клітковини, калію, магнію, кальцію, фолієвої кислоти і бета-каротину. Все що вам потрібно зробити, це розділити лимон на 4 рівні частини, посипати зверху сіллю і залишити його на столі або тумбочці біля ліжка! Результат не змусить себе довго чекати!

1. Ви відчуєте, що ваша напруженість зникає. Згідно з декількома дослідженнями, запах цитрусових змушує наш мозок розслаблятися. Крім того, лимон заспокоює нервову систему, знижує занепокоєння і допомагає зняти напругу після важкого робочого дня.

2. Покращаться розумові здібності Лимон допомагає поліпшити вашу пам’ять і вашу здатність концентруватися. Вдихаючи його аромат кожен день, людина стає більш концентрованим і його розумова активність і поліпшуються пам’ять!

3. Прилив енергії і оптимізму. Лимон допоможе вам прокидатися вранці у гарному настрої. Запах лимона змушує ваш мозок виробляти більше серотоніну, тому ви будете почувати себе більш мотивованим.

4. Жодна комаха не наблизиться до вашої спальні Мурашки, мухи, москіти та інші комахи не захочуть залишатися в будинку, який пахне лимоном. Вам не доведеться витрачати гроші на спеціальні засоби для знищення комах.

5. Забудьте про високому кров’яному тиску Лимон також допомагає людям, що страждають гіпертонією. Його аромат знижує кров’яний тиск.

6. Повітря очиститься від мікробів. Лимон володіє не тільки приємним ароматом, але і антибактеріальними властивостями. Очистіть повітря в кімнатах!

https://ukr.media/science/337239/