Якщо розтануть льодовики…

7 Грудня 2017 15:40

Якщо на планеті розтануть усі льодовики, карта світу кардинально зміниться. Зникне Атлантичний океан і невеликі європейські країни такі, як Нідерланди, Данія, Естонія. Україна втратить чи не найбільшу частину території у Європі. Про це йдеться у дослідженні журналу National Geographic. Там дослідили, як розталі льодовики можуть змінити землю. Змоделювали нову карту, пише ГазетаУА.

ПІВНІЧНА АМЕРИКА 

Зникне велика частина території США

Зникне велика частина території США Піде під воду Флорида і все узбережжя Мексиканської затоки. Також міста США – Нью-Йорк, Чарльстон, Новий Орлеан та ряд інших. Пагорби Сан-Франциско перетворяться на скупчення островів.

ПІВДЕННА АМЕРИКА

Постраждає Аргентина, Парагвай і Уругвай

Постраждає Аргентина, Парагвай і Уругвай Басейни річок Амазонка і Парагвай – стануть єдиною атлантичною затокою, яка знищить Буенос-Айрес, узбережжя Уругваю і більшу частину Парагваю.

АФРИКА

Життя в Африці стане неможливим

Підвищення рівня моря може збільшити температуру повітря на планеті. На континенті може встановитися аномальна спека. Життя в Африці буде неможливим. Єгипет поглинуть води Середземного моря.

АЗІЯ

Території багатьох країн опиняться під водою

Території багатьох країн опиняться під водою Китай, Бангладеш і більша частина Індії будуть частково затоплені.

АВСТРАЛІЯ

У середині континенту виникне нове море

У середині континенту виникне нове море На континенті з’явиться нове море. Більша частина прибережної зони Австралії – зникне під водою.

АНТАРКТИДА

На Антаркдиті почнеться сильне танення льодів

На Антарктиді почнеться сильне танення льодів Танення льодовиків призведе до підвищення температури у світі. В Антарктиді почнуть активно танути льоди.

Джерело: http://expres.ua/news/2017/12/06/275085-roztanut-usi-lodovyky-yevropi-naybilshyh-vtrat-zaznaye-ukrayina-foto