Чи чекає 1+1 палаючі покришки під офісом?

10 Січня 2018 13:05

Отже, повідомлення на сайті  Окружного адміністративного суду міста Києва:

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом ТОВ «Телекомпанія «Студія 1+1» до Міністерства культури України та Державного агентства України з питань кіно.

Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Міністерства культури «Про доповнення (оновлення) Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України» щодо включення до цього переліку громадянина Російської Федерації Федора Добронравова. Також позивач просить суд визнати протиправним і скасувати Наказ Державного агентства України з питань кіно щодо анулювання посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

         Судове засідання відбудеться 15 лютого.

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва”.

http://oask.gov.ua/node/3105

Тобто, поки народ переймався новорічними підтанцьовками на “Інтері” всіх цих “порноросійських зірок” (Куйок-Лорак, Лабуда, Повалій), “Плюси” тишком-нишком вирішили повернути в Україну таке “величезне культурне надбання”, як Фєдя Добронравов.

До речі, це ВОНО зараз чірікає, що “я нічого не робив, нічого не казав”. В 2014-му було трошки по-іншому: “…я счітал і счітаю, что Крим должєн бил вєрнуться в лоно…” ( на  відео, хвилина 2.24)

На жаль, в нашому розпорядженні немає самого тексту позову. Але дуже кортить побачити, чим позивачі мотивують необхідність приїзду в Україну цього “культурного”  діяча.