4 поради для подолання алергії

21 Січня 2018 09:05

Евкаліпт, лимон і базилік дають нам стовідсоткову гарантію одужання. Інший плюс цих засобів в тому, що вони повністю натуральні і не мають протипоказань до застосування.

Кожен з нас хоча б пару раз на рік стикається з алергією з тих або інших причин. Можливо, ти намагаєшся уникати хімічних препаратів і вже випробувала безліч натуральних засобів, але алергія досі є твоєю частою гостею.

Не засмучуйся, сьогодні ми поділимося з тобою 4 натуральними рецептами, готовими прийти тобі на допомогу всякий раз, як тільки тебе потурбує алергія.

Алергічна реакція є гіпертрофованою відповіддю імунної системи на присутність в тілі людини сторонніх часток і субстанцій. Останні є алергенами.

Мета імунної системи полягає в тому, щоб захищати організм людини від різних агентів зовнішнього середовища. Іноді її реакція стає перебільшеною і алергічна реакція є відповіддю на дію цілком “нормальних” субстанцій і елементів.

Також варто мати на увазі, що існують різні типи алергії. Наслідки кожного з них можуть бути різними, що багато в чому залежить від індивідуальних особливостей людини. Зараз ти дізнаєшся, які типи алергії взагалі всього зустрічаються у людей.

Необхідно виділити наступні типи алергічних реакцій:

– Алергія на продукти харчування
– Алергічні реакції, викликані комахами
– Сезонна алергія
– Очні алергічні реакції
– Алергія на латексні вироби

Деякі типи цих алергічних реакцій можна вилікувати за допомогою цих домашніх засобів. У нашій сьогоднішній статті ми поділимося з тобою рядом простих порад, які прийдуть тобі на допомогу при появі проблеми.

Спробуй цих 4 рекомендації і розпрощайся з алергією

1. Наш вірний союзник – евкаліпт

Евкаліпт добре відомий своїми відхаркувальними властивостями. У багатьох куточках світу люди використовують листя евкаліпта для приготування інгаляцій для лікування алергії і застуди.

Також можна придбати концентровану ефірну олію евкаліпта. Його використовують для масажу грудей, завдяки чому дихальні шляхи знову стають вільними. Окрім цього широко відомі відхаркувальні властивості олії евкаліпта. Вони дозволяють усунути застійні явища в органах дихання.

Цитронела, що міститься в евкаліпті, є натуральним знеболювальним і протизапальними засобом. Цитронела стимулює виділення мокроти і видалення токсинів і шкідливих мікроорганізмів, що є алергенами.

Варто відмітити, що ефірна олія евкаліпта здатна ефективно виліковувати захворювання верхніх дихальних шляхів, знищуючи хвороботворні бактерії (чи значна їх кількість) і перешкоджаючи поширенню інфекції на інші органи дихання.

2. Яблучний оцет

Яблучний оцет дозволяє нам позбавитися від мокроти, розріджуючи її. В результаті пацієнт відчуває помітне полегшення.

Яблучний оцет широко використовується для лікування болю в горлі, синуситу і застуди. З цією метою необхідно розчиняти 2 столових ложки яблучного оцту в склянці води і приймати цей розчин три рази в день. При цьому необхідно проявляти обережність і ніколи не перевищувати вказане дозування.

Ця проста, але корисна порада не вимагає від нас великих зусиль. Кожен з нас може швидко приготувати цей засіб дома, як тільки виникне необхідність.

3. І знову лимонний сік

Лимонний сік відмінно очищає лімфатичну систему і бореться із захворюваннями органів дихання. Коли ми щодня п’ємо лимонний сік, наш імунітет стає міцніше, а кількість хвороботворних бактерій в нашому організмі зменшується.

Для турботи про здоров’я використовують як і сік, так і цедру цих цитрусів. Можна використати розбавлений водою лимонний сік для зрошування приміщення – це дозволить дезинфікувати житло.

Ефірна олія лимона здатна вбивати бактерії і усувати присутні в повітрі алергени. Як ти встигла помітити, користь лимона не можна недооцінювати. Це стосується як соку фруктів, так і отримуваної з їх цедри олії.

4. Олія базиліку

Ефірна олія базиліку заспокоює запальні процеси, які є частиною реакції у відповідь нашого організму на алергени.

Вона благотворно впливає на роботу наших надниркових залоз – залоз, що відповідають за виробництво більше 50 різних гормонів. Ці гормони задіяні практично в усіх процесах життєдіяльності нашого організму.

Таким чином, олія базиліку допомагає нашому організму належним чином реагувати на зовнішні небезпеки, стимулюючи кровообіг в області головного мозку, серця і мускулатури.

Також олія базиліку здатна очищати тіло людини від різних вірусів і бактерій, боротися із запальними процесами, заспокоювати болі і знімати втому.

Не варто забувати про те, що часте використання ефірної олії базиліку здатне практично повністю усунути бактерії і інші мікроорганізми, що викликають астму і захворювання дихальних шляхів.

Можливо, ти ще не відкинула усі сумніви? Дай цим засобам шанс продемонструвати свою ефективність. Незабаром ти помітиш, як твоє самопочуття стане краще.

http://www.terrawoman.ua/ua/health/health_news/4_poradi_dlya_podolannya_alergiyi/comentar