День Соборності в Києві: береги Дніпра з’єднають “живим ланцюгом”

15 Січня 2018 11:20

У понеділок 22 січня в Києві відбудеться акція “Об’єднай береги Дніпра живим ланцюгом Соборності”, приурочена до 99-ї річниці підписання IV Універсалу об’єднання УНР і ЗУНР в Соборну Україну.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Учасники акції на мосту Патона будуть приєднуватися до символічного об’єднання берегів Дніпра, заспівають гімн, запалять свічки, вшанують пам’ять всіх борців за Україну, а також розгорнуть 30-метровий прапор. Після акції учасники рушать в сторону лівого берега, де на них чекатиме гарячий чай, група однодумців і святковий салют. В якості подарунка всім вручать роздруковану версію IV Універсалу та пам’ятну жовто-блакитну стрічку.

Збір учасників акції до Дня Соборності розпочнеться 22 січня о 7:30 на правому березі – біля станції метро Дружби Народів, на лівому березі – біля метро Лівобережна. Біля моста Патона збір учасників буде проходити до 08:00 на зупинці громадського транспорту біля мосту з боку Русанівської набережної – лівий берег і на в’їзді на міст Патона – правий берег.

Увечері о 18:00 в кінотеатрі “Кінопанорама” на вул. Шота Руставелі, 19 відбудеться безкоштовний святковий концерт, на який зможе потрапити будь-хто.

https://gazeta.ua/articles/kiev-life/_den-sobornosti-v-kiyevi-beregi-dnipra-zyednayut-zhivim-lancyugom/814408