ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ ЗДОБУЛА «ЗОЛОТО» ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З БІАТЛОНУ В СПРИНТІ

27 Січня 2018 17:14

Українка Ірина Варвинець виграла спринтерську гонку на 7,5 кілометра у другий змагальний день чемпіонату Європи з біатлону, який приймає італійське місто Ріднау у п’ятницю.

Варвинець з ідеальною стрільбою на двох вогневих рубежах випередила на 12,5 секунди срібного призера француженку Анаїс Шевальє (1 промах) та на 15,5 секунди – володарку “бронзи” японку Фуюко Тачізакі (0).

Інші українські спортсмени продемонстрували наступні результати: Надія Бєлкіна (1 штрафне коло) посіла 16-те місце, Яна Бондар (3) фінішувала 23-ю, Ольга Абрамова (1) – 27-ю, Марія Панфілова (0) – 42-ю серед 105 учасниць.

Програму чемпіонату Європи 27 січня продовжать чоловіча та жіноча гонки переслідування, 28 січня – змішана естафета і одиночна змішана естафета.