Київський метрополітен оголосив тендер на будівництво метро на Виноградар

28 Січня 2018 11:17

Роботи мають бути виконані упродовж 36 місяців.

Комунальне підприємство “Київський метрополітен” оголосило тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метро від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар у Подільському районі вартістю 6,32 млрд грн.

Відповідне оголошення розміщено на сайті Prozorro.

«Будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метро від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі (від станції “Сирець” до станції “Проспект Правди” з двома станціями (“Мостицька”, “Проспект Правди”) і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції “Виноградар” (перша черга будівництва)», – йдеться в повідомленні.

Роботи мають бути виконані упродовж 36 місяців. Остаточний термін подачі пропозицій – до 19 лютого 2018 року.

Як повідомляв УНІАН, за 2017 рік Київський метрополітен перевіз 498,4 млн пасажирів, що на 2,8% більше, ніж роком раніше.

Київ на будівництво метро в 2018 році отримає з держбюджету 2,6 млрд грн.

Сумарна експлуатаційна протяжність діючих трьох ліній Київського метрополітену становить близько 69 км. До послуг пасажирів – 52 станції з трьома пересадковими вузлами.

Будується четверта лінія (Подільсько-Воскресенська). За різними прогнозами, будівництво нової гілки завершиться в 2020-2030 рр.

https://economics.unian.ua/transport/2359732-kijivskiy-metropoliten-ogolosiv-tender-na-budivnitstvo-metro-na-vinogradar.html