Розпочали прийом наукових робіт на здобуття премії Франка

16 Січня 2018 17:20
Міжнародний фонд Івана Франка почав приймати наукові роботи та супровідні документи на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка у 2018 році.

Про це повідомляє прес-служба фонду.

“Прийом наукових робіт і супровідних документів триватиме до 1 березня 2018 року. Наукові роботи (дослідження, монографії, дисертації, книги, цикли лекцій) мають бути опубліковані у завершеному вигляді протягом 2016 та 2017 років”, – ідеться в повідомленні.

Премія присуджується щороку у день народження Івана Франка – 27 серпня – у двох номінаціях: за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики і за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук.

Наукові роботи на здобуття премії мають право подавати академічні установи, вищі навчальні заклади України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також лауреати премії попередніх років.

Наукові роботи у 3 екземплярах слід надсилати на адресу фонду: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф.15. Супровідні документи надсилаються електронною поштою на адресу: frankoprize@ukr.net.

Детальніша інформація про умови подання документів є на офіційному сайті фонду.

Головним критерієм відбору претендентів на присудження премії є професійна компетентність у науковій галузі та міжнародний рівень наукових досліджень, незалежно від віку, статі, релігійних чи політичних уподобань чи етнічної приналежності автора, наголошують у фонді.

Міжнародну премію ім. Івана Франка засновано у 2015 році. Основною метою премії є сприяння всеохоплюючому вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка, заохочення вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук та україністики.

Преміальний фонд у 2016 та 2017 роках становив 500 тисяч грн.

 

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2382526-rozpocali-prijom-naukovih-robit-na-zdobutta-premii-franka.html