В аеропорту “Київ” горе-господарка покинула напризволяще кішку, на яку не мала дозвільних документів

23 січня 2018 13:53

Кішку з яскраво-блакитними очима власниця залишила напризволяще просто на летовищі перед самим відльотом 22 січня. Коли під час реєстрації з’ясувалось, що в жінки дозвільних документів для перевозу киці не вистачає, та не роздумуючи взяла лише речі й сіла на літак. Тварину знайшли працівники аеропорту, йдеться в сюжеті ТСН.

У прес-службу аеропорту “Київ” кішку принесли працівники ранкової зміни, і її історія приголомщила навіть старожилів летовища. Керівник прес-служби Галина Богданенко зізнається, що в аеропорту були випадки, коли тварин не пускали на літаки через брак документів, однак випадків, коли господарі просто кидали тварин напризволяще, раніше не було.

В аеропорту розповідають, що зазвичай у таких випадках люди дзвонять друзям чи родичам, щоб ті приїхали забрати тварин, а інколи навіть встигають з’їздити до ветлікарні за документами. Однак пасажирка рейсу на Мінськ, яка прийшла на реєстрацію з кішкою без необхідної переноски та жодних документів, не вагаючись просто залишила кішку на підлозі, заявивши, що в такому випадку тварина їй не потрібна.

Тим часом працівники аеропорту взяли перелякану тварину під опіку і почали шукати нових господарів для неї, розмістивши відповідне повідомлення зі світлиною у соцмережі. Новий власник знайшовся вже за 10 хвилин – ним виявився змінний керівник аеропорту Сергій Колесник, який і назвав кішку на честь аеропорту – Джуліана.

https://ecology.unian.ua/salvationspecies/2360553-v-aeroportu-kijiv-gore-gospodarka-pokinula-naprizvolyasche-kishku-na-yaku-ne-mala-dozvilnih-dokumentiv-foto-video.html