“Кубок Дерюгіної” збере в Києві спортсменок з 27 країн

13 Березня 2018 12:45

З 15 по 19 березня в Києві відбудеться 23-й Кубок Дерюгіної, – передає сайт турніру.

Серед учасниць – спортсменки з 27 країн, зокрема, українки: Олена Дьяченко, Єва Мелещук, Влада Никольченко; білоруски: Аліна Горносько і Юлія Ісачанка; росіянка Марія Сергєєва; ізраїльтянка Наталі Райтс; болгарка Катрін Тасєв і одна з найяскравіших спортсменок сучасності – грузинка Саломе Пажава.

У рамках змагань пройде також турнір юніорок, який для українських фанів представляє окремий інтерес. Тоді як серед сеньорок поки йде зміна поколінь і чекати гучних перемог, на жаль, зарано, представниці молодіжної збірної – сильні як ніколи, мабуть, за всю історію незалежності. На нещодавньому відборі до юнацької Олімпіади наші Христина Прикордонна й Вікторія Онопрієнко посіли друге і третє місце, поступившись лише росіянці Сергєєвій.

Офіційна церемонія відкриття змагань відбудеться у п’ятницю 16 березня. Так, змагання за вихід у фінали Гран-прі, а також за медалі в абсолютній першості триватимуть 16-17 березня. Фінали в окремих вправах будуть у неділю 18 березня. Після них очікується гала-концерт і церемонія закриття.

Окрім етапу Гран-прі у рамках змагань відбудуться міжнародні турніри серед гімнасток молодшої вікової категорії (2006-2009 р.н.), юніорок та сеньорок. Також за нагороди боротимуться гімнастки у групових вправах.

Традиційні змагання з художньої гімнастики відбудуться в Києві вже у 23-й раз. Для участі у змаганнях зареєструвалися представники 27 країн.

Також у рамках Гран-прі відбудуться змагання в групових вправах.

http://uatv.ua/kubok-deryuginoyi-zbere-v-kyyevi-sportsmenok-z-27-krayin/