На Багамських островах знайшли зниклу цивілізацію

1 Березня 2018 15:00

Корінне населення Карибських островів — народ таїно — не вимер через колонізацію європейцями, як вважалося раніше. Це з’ясували археологи з Копенгагенського університету в Данії, — повідомляє 1NEWS.

Як вважалося раніше, народ таїно, який був відкритий Христофором Колумбом в 1492 році, вимер в XVII столітті в ході іспанської експансії, коли аборигени почали страждати від завезених хвороб і примусової експлуатації на плантаціях.

Під час дослідження на острові Елеутера на Багамах археологи виявили в Печері проповідника поховання лукаян — корінних американців, які були відгалуженням таїно. Вчені виділили збережену ДНК із зуба жінки, яка жила приблизно в VIII — X століттях. У підсумку з’ясувалося, що генетично лукаяни близько пов’язані з сучасними представниками араваків — індіанських народів, що проживають в Південній Америці.

Разом з тим, серед нині живих народів Карибських островів близькими до лукаян виявилися пуерторіканці. Як відзначають археологи, незважаючи на вплив, який справили європейці на корінну американську культуру, деякі групи таїно вижили, щоб змішатися з колонізаторами.

http://veroyatno.com.ua/socium/na-bagams-kih-ostrovah-znajshli-zniklu-tsivilizatsiyu/