У київському кінноспортивному клубі “IIC” довели коней до виснаження

26 Березня 2018 13:15

Федерація кінного спорту Київщини та ГО “Всеукраїнська кінна асоціація” заявляють, що керівництво київського кінноспортивного клубу “IIC” (територія КСШ “Авангард”) жорстоко поводиться з кіньми і довело тварин до виснаження.

“Жорстоке поводження полягає в наступному: утримання в антисанітарних умовах (бруд у денниках коней, коні стоять у сечі та калі); годування низькоякісними кормами в 3-4 рази менше за стандартну добову норму живлення коней; багато коней не виводяться на вулицю по кілька тижнів; не дотримуються ветеринарні норми (регулярного огляду, обстеження), травмовані і хворі коні не отримують належного лікування, частина коней доведена до анорексії; господар дозволяє собі тренуватися і проводити тренування на виснажених конях і виїжджати на них на змагання”, – йдеться в повідомленні Всеукраїнської кінної асоціації на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook.

За інформацією асоціації, власником кінноспортивного клубу “IIC” (м. Київ, вул. Касіяна, 1) є Олександр Ковальчук.

“Тварини перебувають на межі загибелі… Людина, яка ними володіє, не хоче утримувати їх у належних умовах або віддати в хороші руки, а дивитися за ними не здатна”, – зазначають у кінній асоціації та закликають громадськість і державні структури, що здійснюють відповідний контроль, втрутитися в ситуацію.

У Федерації кінного спорту Київщини (ФКСК) підтвердили факти жорстокого поводження з кіньми.

“Ми створили комісію з розслідування обставин інциденту. Результати роботи комісії буде оприлюднено найближчим часом. На період роботи комісії федерація прийняла рішення відсторонити клуб “IIC” та його власника Ковальчука Олександра Артуровича від усіх заходів, які проводить ФКСК. Федерація вживе всіх можливих заходів щодо порятунку коней цього клубу”, – йдеться на сайті федерації.

ФКСК поінформувала, що станом на 23 березня шляхом переговорів із власником коней вдалося вивезти чотирьох постраждалих тварин.

“Протягом двох днів ми активно працювали над порятунком коней стайні КСК “IIC”. На місце виїхала спеціально створена комісія, ветеринарні лікарі якої зробили висновок про стан коней”, – йдеться в повідомленні ФКСК на сторінці в соцмережі Facebook.

“Продовжуємо працювати над тим, щоб інші коні отримали гідне утримання”, – додали у федерації.

http://ua.interfax.com.ua/news/sport/494571.html