Українські паралімпійці в Пхьончхані здобули вже п’ять золотих медалей

13 Березня 2018 16:46

Українські паралімпійці впродовж чотирьох днів змагань принесли Україні вже п’ять золотих нагород. 

Так, сьогодні, 13 березня, українка Оксана Шишкова посіла перше місце у біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору. Ще одна українка, Ольга Прилуцька, фінішувала четвертою.

Окрім того, сьогодні наймолодший спортсмен української збірної тернополянин Тарас Радь виборов для України теж золоту медаль. Він став кращим у біатлонічній чоловічій гонці на середній дистанції (12,5 км) серед сидячих спортсменів. До слова, Тарас виявився єдиним представником України в цих перегонах.

Срібними призерами стали Ігор Рептюк і Олександр Казік, бронзовими – Людмила Ляшенко та Юрій Уткін.

Загалом Україна посідає друге місце у медальному заліку, здобувши п’ять золотих, чотири срібних і шість бронзових медалей.

Нагадаємо, Україну на Іграх представляють 30 атлетів, хоча заявки здобули 33 українці, але вони вибули через хворобу. До цього числа входять і 10 спортсменів-лідерів або гайди, які супроводжуватимуть паралімпійців з вадами зору на трасі під час змагань.

Атлети з України змагатимуться у трьох видах спорту – лижних перегонах, біатлоні та гірських лижах. Загалом Паралімпіада-2018 триватиме 10 днів і завершиться 18 березня.

http://press-centr.com/ua/news/29883_Ukranski-paralimpiytsi-v-Pkhonchkhani-zdobuli-vzhe-pyat-zolotikh-medaley-