В столичних дитсадках економлять на харчуванні дітей

8 Березня 2018 12:00

Останнім часом діти із дитсадків у Києві почали повертатись додому голодними

Журналісти програми «Гроші» дізналися, що насправді і в якій кількості потрапляє до тарілок дітей у дитсадках. Одна з мам розповідає, що в раціоні її дитини в дитсадку більше двох тижнів не було м’яса, а лише яйця, та дуже рідко – риба. При цьому дитина поверталась додому голодною та значно схуднула. Медсестра з іншого дитсадку розповідає, що раціон дітей у її дитсадку залишає бажати кращого: адже вони вже декілька місяців харчуються у «економному» режимі. А хліб для дітей купують самі працівники дитсадків за власні кошти.

https://1plus1.ua/1plus1video/groshi/11-sezon/7-vypusk-yak-i-chomu-u-stolichnih-dityachih-sadkah-ekonomlyat-na-harchuvanni-ditej

В управлінні цю інформацію спростовують та заявляють, що діти харчуються нормально та повноцінно. Журналісти ж, після довгих суперечок із керівництвом дитсадку та у присутності поліції все-таки отримали дані про харчування діточок, які справді шокують. В останні два місяці малюки споживали лишень по 17% від норми яєць, 66 % норми молока, м’яса з’їли на 26, а риби – на 66 %. В дитсадку кажуть, що діти в цей час їли більше каші, однак це повністю суперечить нормам здорового харчування для дітей.

https://kyiv.ridna.ua/wp-admin/post-new.php