Кияни влаштували бунт через неналежну якість житлово-комунальних послуг

10 Квітня 2018 12:45

Обдерті підмурки, високовольтний дріт над дитячим майданчиком і гори сміття – так виглядає прибудинкова територія київської багатоповерхівки. Мешканці скаржаться: ані прибиральників, ані ремонтників не бачили півроку.

Про це йдеться в сюжеті проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK.

«Мало того, що тут сміття, ми платимо великі гроші за поливання рослин. Але у нас ніколи не поливали рослини. Ми кожен місяць платимо за прибирання снігу, хоча, коли він був, його не прибирали, а зараз його просто немає», – розповіла жителька будинку Марія Кропивка.

Найбільшою проблемою став високовольтний дріт, що прив’язаний до газової труби і проходить через два дитячих майданчики. Жителі будинку прозвали його «кабелем смерті».

«Цей кабель висить на гнилому дереві. Якщо це дерево впаде від вітру, кабель обірветься і взагалі може відбутись вибух», – переконаний житель будинку Євген Кучеров.

Щоб привернути увагу до проблеми, мешканці влаштували бунт – відмовились платити за прибирання прибудинкової території, а усі скарги понесли у кабінет Подільської райдержадміністрації.

Керівництво району обіцяє розглянути скаргу в десятиденний термін і наголошує: винного покарають.

«Якщо є провина працівників керуючих компаній, вони будуть покарані, а у випадку серйозних порушень – звільнені»,  – запевнив голова Подільської райдержадміністрації міста Києва Валентин Модриївський.

Мешканці будинку продовжують стояти на своєму і запевняють: поки їх вимоги не виконають, за утримання прибудинкової території платити не будуть.

https://zik.ua/news/2018/04/09/kyyany_vlashtuvaly_bunt_cherez_nenalezhnu_yakist_zhytlovokomunalnyh_poslug__1301273