Микола Томенко: коли справа стосується друзів Порошенка і мільярдерів, на правоохоронців нападає “куряча сліпота”.

25 Квітня 2018 09:00

В мережі з’явилось відео, на якому підприємство “Наша Ряба” зливає неочищені стоки просто в річку Росаву. Як зазначив один з жителів регіону на свої сторінці у Facebook, вперше такі викиди вдалося зафіксувати на відео ще 20 травня 2015 року і з того часу вони регулярно з інтервалом місяць два повторюються. Численні комісії та журналістські  матеріали залишаються без відповідного реагування з боку керівництва.

ЯК КУРЯЧА МІФІЯ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ НИЩИТЬ! Днями у фейсбуці рекламувався за гроші допис одного героя України й відомого…

Posted by Микола Томенко on Monday, 23 April 2018

Лідер партії Микола Томенко повідомив, що оскільки Міністерство екології та місцева влада не хочуть реагувати на цю ганьбу, команда Громадського руху «Рідна країна» готує відповідні запити щодо цього відео до всіх структур влади, які відповідають за збереження довкілля. 

“Три роки підприємство нахабно забруднює важливий водний ресурс регіону. Складається враження, що коли справа стосується друзів Порошенка і мільярдерів, на правоохоронців та відповідні органи нападає “куряча сліпота”.  Питаю місцевих депутатів і журналістів: ви теж боїтеся “курячої мафії”? Вони ж все більше закордоном на яхтах, а вам тут жити”, – відреагував Микола Томенко.

https://ridna.in.ua/2018/04/24/mikola-tomenko-koli-sprava-stosuyetsya-druziv-poroshenka-i-milyarderiv-na-pravoohorontsiv-napadaye-kuryacha-slipota/