ОЛЕКСАНДР ФЕДОРЕНКО: КОЛИ ЛЮДИ ЧУЛИ, ЩО ВЛАДА НЕ МАЄ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО НАШОЇ РОБОТИ, ЗАСПОКОЮВАЛИСЯ І ПРОСТО ДЯКУВАЛИ

13 Квітня 2018 11:30

Голова Київської міської партійної організації політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Олександр Федоренко на своїй сторінці у Facebook поділився світлинами відремонтованої дороги біля житлових будинків по вулиці Саратовській в місті Києві.

“На прохання мешканців будинків 10 та 10-а по вулиці Саратовській сьогодні здійснили асфальтування міжбудинкового проїзду. Останній раз асфальтування в дворах цих будинків робилося приблизно в 2001-2002 роках.

До речі, під час проведення робіт, постійно чули нарікання, що влада використовує роботи по асфальтуванню для крадіжки бюджетних коштів, і тільки коли люди чули, що влада та мер не мають жодного відношення до нашої роботи, тоді заспокоювалися і просто дякували, що хоч хтось робить конкретні речі”

 https://ridna.in.ua/2018/04/12/oleksandr-fedorenko-koli-lyudi-chuli-shho-vlada-ne-maye-zhodnogo-vidnoshennya-do-nashoyi-roboti-zaspokoyuvalisya-i-prosto-dyakuvali/