Вчені назвали напій, здатний бути аналогом віагри

24 Квітня 2018 14:00

Фахівці з Шотландії провели експеримент за участю 58 чоловіків, щоб з’ясувати, чи може натуральний засіб «працювати» як віагра. Виявилося, що може.

Гранатовий сік може стати аналогом віагри, заявили вчені, коли перевірили отримані під час цього експерименту дані. Про це повідомили «24СМИ».

Для участі у випробуваннях були відібрані добровольці віком від 21 до 64 років. За завданням вчених чоловіки протягом двох тижнів щодня пили сік граната. Це, як з’ясувалося згодом, може підвищувати в чоловічому організмі рівень тестостерону, командувача в тому числі і сексуальною активністю.

«У чоловіків перед початком експерименту рівень тестостерону в крові дорівнював 16%. Цей показник підвищився в два рази після двох тижнів щоденного прийому гранатового соку», – повідомили автори роботи.

Вчені додали, що всі випробовувані повідомили про посилення сексуального потягу. Крім того, пиття соку сприятливо позначилося на здоров’ї чоловіків в цілому. Учасники зізналися, що у них покращився сон, а нервове напруження через буденних стресів помітно знизилося.

Зазначимо, що дослідження, яке проводилося до цього в стінах Університету Единбурга, спонукало фахівців заявити про те, що вживання гранатового соку істотно знижує ризик-факторів, які сприяють старінню організму, виснаження її ресурсів і передчасної смерті. Вони встановили, що регулярне вживання гранатового соку зменшує концентрацію в організмі вільних жирних кислот, що є причиною жирових відкладень в районі попереку і животі у чоловіків і жінок і сприйманих лікарями як фактор цілого ряду небезпечних судинних порушень.

https://ukrhealth.net/vcheni-nazvali-napij-zdatnij-buti-analogom-viagri547363/