Як подолати весняну втому: лікар поділилася простим і дієвим способом

12 Квітня 2018 14:04

Цей стан знайомий нині багатьом. Втомлений вигляд, знижений імунітет, загострення хронічних хвороб, поганий настрій… Це – весняна астенія. А як підняти тонус організму?

Лікар дала прості та ефективні рецепти, які допоможуть “вбити” весняну астенію.

“Щойно з’явилося перше “справжнє” сонце, як з-під землі вилізли квіти мати-й-мачухи, — розповідає Експрес-онлайн Олена Решетник, сімейний лікар вищої категорії. –  Зберіть ці перші квіти – і запарюйте як чай (чайна ложка квітів на склянку окропу, настояти, процідити). Це гарний загальнозміцнювальний і тонізуючий засіб, особливо добре приймати такі чаї після хвороби для кращого відновлення сил.

А ще з весняною астенією добре бореться молода кропива – вона також скоро з’явиться. Обдайте її окропом – і додавайте до салатів, робіть з нею омлети, борщі.

Буквально з дня на день на базарах з’явиться черемша – надзвичайно корисна вітамінна зелень, як насичує організм потрібними вітамінами, підвищує імунітет, долає втому. Тому щодня робіть з нею салати. Класичний весняний вітамінний салат: черемша, зелена цибуля, варене яйце, майонез, сіль-перець. Просто і швидко”.

Проте лікар застерігає: обережним треба бути людям з панкреатитом та нефритом – черемша містить ефірні олії, які подразнюють підшлункову та нирки.

http://expres.ua/health/2018/04/11/291014-podolaty-vesnyanu-vtomu-likar-podilylasya-prostym-diyevym-sposobom