Головний популіст дня – Кличко

19 Травня 2018 13:44

Номінується мер Києва Віталій Кличко, у якого спочатку роблять, а потім думають

Номінувала його група “Антипопулісти” на сторінці у соцмережі “Facebook“, передає Depo.ua.

Сьогодні у мерії оголосили: проведуть громадське обговорення проекту розпорядження про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті до 8 гривень. Думку киян вивчатимуть шляхом електронних консультацій на офіційному веб-порталі КМДА.

Днями відразу кілька підлеглих Кличка оголосили, що з 14 липня вартість разової поїздки у столичному транспорті становитиме 8 гривень. Це викликало справжній шок у містян і гостей Києва. І ось тепер, коли в мерії оцінили масштаби негативу для свого іміджу від анонсованого рішення, почали підмощувати соломку. А мало бути навпаки: спитати людей, роз’яснити суть гнучкої системи оплати, за якої по 8 гривень платитимуть не всі, простіше кажучи, спочатку подумати, а потім щось оголошувати. Тоді б не довелося придумувати сумнівні прожекти на кшталт громадського обговорення, адже навряд чи після шоку знайдеться хоча б один відсоток тих, хто погодиться платити більше за проїзд.

https://www.depo.ua/ukr/politics/golovniy-populist-dnya-klichko-yakiy-zadnim-chislom-hoche-otrimati-zgodu-kiyan-na-pidvischennya-proyizdu-20180518776561