Kyiv Art Week: антиутопічний мистецький проект «Серед Невідомості»

17 Травня 2018 12:45

З 22 травня до 16 червня ArtUkraine Gallery за підтримки Adamovskiy Foundation в рамках програми Kyiv Art Week антиутопічний мистецький проект «Серед Невідомості» (живопис, відео, інсталяція, об’єкт).  

Проект «Серед Невідомості» — це дослідження сучасного суспільства й антиутопічних наслідків розвитку технологій. Своєрідна сага про «перевинайдення» особистості за хвилину: тисячолітнє творення соціальних взаємодій та їх тотальне увімкнення в «онлайн» за декілька років. Це трохи про тепер, про завтра і про тисячу років потому.

Неочікуваним стала співпраця ArtUkraine Gallery з відомим галеристом та арт-експертом Євгеном Карасем, який виступив куратором міжнародного проекту поєднавши живопис, відео-арт та інтерактивні інсталяції двох митців з різним бекграундом, але спільними ідеями про зміну понять людяності в умовах динамічного розвитку технологій.

Назва проекту «Серед Невідомості» символізує віртуальний простір, в якому є вся інформація, але водночас вона втрачає свою значимість через неможливість її усвідомлення та контролю.

В рамках проекту будуть представлені масштабні живописні роботи та унікальна інтерактивна медіа інсталяція Дарини Мо Мот, яка надасть можливість кожному залишити своє селфі в експозиції та приєднатися до експерименту, присвяченого репрезентації людей у соціальних мережах. Продовженням тематики побутової віртуалізації стане відео-арт Рафаеля Гануссека «Generation Y the fuck» —  унікальна колекція відео та інтерв’ю з різними людьми від Азії і Європи до Америки, над яким автор працював декілька років. Було відзнято біля 100 годин матеріалу у 8 країнах світу та 17 містах. Попри різноманітність культур, люди виглядають однаково: стиль, одяг, настрій, ізольованість, — така собі заплутана притча покоління доби смартфонів.

 

Генеральний інформаційний партнер: Liga.net

 ArtUkraine Gallery

Київ, Антоновича 102-104.
+380 67 1001728

info@artukraine.gallery

Вт.-Нд. 11:00 – 20:00

Пн. – вихідний

Вартість квитка: 50 грн.

30 грн. – пільговий для школярів, студентів та пенсіонерів (за наявності посвідчень)

Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) – для дітей до 12 років, інвалідів 1, 2 категорії, багатодітних родин, військовослужбовців, учасників АТО та ООС,  УБД, члени родин загиблих ветеранів війни (у т.ч. Небесної Сотні), працівників музеїв та Спілки художників України.

https://chernozem.info/journal/27681/