Микола Томенко: Об’єднуватись потрібно навколо стратегії і програми. Пора забути про вождя, який всіх порятує.

16 Травня 2018 09:00

Лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко в ефірі телеканалу ВіККА про ямковий ремонт та про рейтинги кандидатів:  “В Україні склалась непроста ситуація з рейтингами. Відомо, що більшість з них складають на замовлення. Під час оприлюднення відбувається маніпуляція: у ЗМІ тих, хто стоїть попереду списку називають лідерами, але хіба може бути лідером кандидат, який набирає 8%? Потім, коли їх оголошують десь у ЗМІ і називають лідерами, народ починає підсвідомо реагувати, мовляв, якщо його називають лідером списку рейтингу, то мабуть багато людей його підтримує і ніхто не звертає увагу на те, що це лише 8 нещасних відсотків.

Я закликаю не дарувати свою довіру і прихильність людині, яка ще навіть не сказала що вона буде робити. Об’єднуватись потрібно навколо стратегії і програми. Пора забути про вождя, який всіх порятує. Нам ніхто не допоможе, крім нас самих. Навпаки, ми повинні прописати президенту як йому потрібно працювати і створити умови  для імпічменту, щоб в разі роботи на благо власної кишені, а не на благо України, народ міг його звільнити”.

https://ridna.in.ua/2018/05/15/mikola-tomenko-rozpoviv-yak-obrati-prezidenta-yakiy-pratsyuvatime-na-blago-ukrayini-a-ne-vlasnoyi-kisheni/