Сьогодні у Києві нагородять жінку року

14 Травня 2018 12:46

Сьогодні у Києві, 14 травня відбудеться конференція міжнародної жіночої миротворчої спільноти «Роль жінок у поширенні культури миру», яка присвячена до Дня матері. Уже традиційно під час заходу відбудеться щорічна церемонія нагородження «Жінка року», інформує Vlasno.info.

Підвищення ролі жінки, матері у вирішенні конфліктів, з метою сприяння миру і стабільності, а також для запобігання і реагування на насильство по відношенню до жінок, це стратегія, якої дотримується міжнародна жіноча спільнота.

“Коли культура миру осягне всю земну кулю, цінність ролі жінок буде визнана абсолютно необхідною для сім’ї, а, отже, для суспільства, нації та світу”, – заявили у спільноті.

Також у спільноті наголошують, що рівні можливості жінок та чоловіків у суспільному житті в країнах, що постраждали від війн та конфліктів, є одним із важливих питань у сфері національної та міжнародної безпеки.

У конференції візьмуть участь представники громадських організацій, Верховної Ради, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці, гості з Європи, Японії та Південної Кореї.

Пройде конференція у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац). Розпочнеться захід о 17.00.

Джерело: vlasno.info