Справа “рюкзаків Авакова”: суд дозволив арештувати елітне майно сина очільника МВС

6 Травня 2018 11:37

Солом’янський районний суд Києва знову наклав арешт на нерухомість сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра.

Накладення арешту відбулося за клопотанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляють “Українські новини“.

Арештовано 3 паркомісця, квартира в Києві та Харкові, а також акції підприємства “Інвестор”, що належать синові Авакова. Акції у цій справі арештовано вперше.

Варто додати, що це не вперше накладається арешт на майно Олександра Авакова. Мова йде про квартиру у Києві на вулиці Протасів Яр, 8. Її площа – 375 метрів квадратних. В цьому ж будинку є і три паркомісця, які належать Олександру Авакову. Цю нерухомість він придбав у травні 2014 року. Ще одна квартира – чотирьохкімнатна площею в 205 метрів квадратних – у Харкові. Вона оформлена на Олександра Авакова з 2007 року.

Нагадаємо, 31 жовтня 2017 року детективи НАБУ затримали сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря та керівника ІТ-компанії Володимира Литвина. Їх підозрюють у розтраті коштів при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Згодом суд відпустив Олександра Авакова під особисте зобов’язання. Такий самий запобіжний захід обрали ще одному фігурантові справи екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119