У Києві для дітей учасників АТО організують регату «Кубок Тата»

22 Травня 2018 12:45

26 травня на базі СДЮШОР з вітрильного спорту «Яхт-клуб «Оболонь» (вул. Прирічна 30) відбудуться дитячі змагання «Кубок Тата».

Це благодійний захід, який організований з метою подарувати свято дітям загиблих та поранених учасників бойових дій, ветеранів та діючих бійців, а також популяризувати цей захоплюючий вид спорту, – повідомляють організатори.

Вітрильний спорт – це олімпійський вид спорту, що об’єднує тисячі дітей та дорослих у всьому світі. Українські спортсмени вибороли не один десяток золотих і срібних медалей на Олімпіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Спортивне свято почнеться урочистим відкриттям змагань о 10 годині та завершиться нагородженням переможців та учасників о 14 годині. Окрім перегонів на яхтах на учасників чекає екскурсія яхт-клубом, ознайомлення з різними видами яхт, майстер-клас від пляжного патруля та дитячі атракціони.

Організатори заходу: ГО «Добровольці» – організація, що займається соціальним захистом учасників бойових дій та їх родин, спільно з СДЮШОР з вітрильного спорту «Яхт-клуб «Оболонь».

https://zik.ua/news/2018/05/21/u_kyievi_dlya_ditey_uchasnykiv_ato_organizuyut_regatu_kubok_tata_1328831