У неділю – “3-й Київський Євромарафон”

11 Травня 2018 11:30
Цієї неділі, 13 травня, із 08:00 до 15:30 відбудеться спортивно-масовий захід «ІІІ Київський євромарафон» («III Kyiv Euro Marathon»).

 

Відповідну ініціативу громадської організації «ТОП Раннерз» підтримано розпорядженням КМДА з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в Києві.

“У цей час буде обмежено рух всіх видів транспорту за маршрутом марафону: старт на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (Північні ворота, НСК «Олімпійський») – вул. Саксаганського – вул. Шота Руставелі – вул. Жилянська – вул. Велика Васильківська до станції метро «Либідська» – розворот перед вул. Івана Кудрі – вул. Велика Васильківська – вул. Фізкультурна – фініш на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (усього 7 кіл по 6000 м)”, – йдеться у повідомленні.

Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції також обмежить рух усіх видів транспорту для монтажу та демонтажу сценічних конструкцій на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (автомобільне паркування) 13 травня із 06:30 до 17:00.

Департаменту транспортної інфраструктури доручено внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, які рухаються названими вулицями, про що буде повідомлено додатково.

https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2457910-pid-cas-iii-kiivskogo-evro-marafonu-obmezat-ruh-transportu-v-centri-stolici.html