Визначено перелік київських доріг, де планується ремонт

4 Травня 2018 11:35

Ремонт доріг в Києві: генеральний директор “Київатодору” назвав вулиці, які будуть капітально ремонтувати в 2018 та 2019 роках.

В даний момент ведеться ремонт вулиць Олени Теліги та капітальний ремонт шляхопроводу на перетині Кирилівської та Теліги. Останній раз його ремонтували в 1963 році.

Також в цьому році постелять новий асфальт на проспекті Степана Бандери, заявив директор “Київатодору” Олександр Густєлєв. Загалом “напрямок між Шулявським шляхопроводом та Північним мостом буде завершено повністю до кінця року”, – заявив Густєлєв.

Також в даний момент ведеться ремонт Алма-Атинської, Володимирської, Набережного шосе, бульвару Вернадського, проспекту Павла Тичини, транспортних розв’язок на перетині просп. Комарова та бульв. Вацлава Гавела, проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила та інших об’єктів, повідомляє прес-служба корпорації.

Ще одна масштабна реконструкція в 2018 році буде проведена в межах великої Кільцевої дороги. Так, ремонт буде проводитись на проспекті Палладіна та вул. Академіка Заболотного.

Серед планів на 2019 рік – проспекти Героїв Сталінграда, Космонавта Комарова, вулиці Богатирська, Борщагівська та інші.

https://auto.24tv.ua/remont_dorih_v_kyievi_perelik_de_planuietsia_remont_2018_2019_n3887