Вживання сала в поєднанні з алкоголем може принести певну користь організму

6 Травня 2018 15:50

Співробітники Мюнхенського університету встановили, що вживання сала в поєднанні з алкоголем може принести певну користь організму. При цьому вчені відзначають, що саме сало потрібно їсти невеликими порціями в поєднанні з продуктами, які допомагають його більш активному засвоєнню організмом.

На їхню думку, в щоденний раціон можна без побоювань за здоров’я включити 20-30 грамів сала, що вживаються разом з житнім хлібом з борошна грубого помелу.

Що стосується поєднання сала з міцним алкоголем, то фахівці відзначили: сало при такій випивці корисно тим, що огортає шлунок і уповільнює всмоктування високоградусного напою в кров. Спиртне ж прискорює переварювання жиру.

Але вчені рекомендують не вживати більше 70 грамів алкоголю. У поєднанні з такою кількістю спиртного норма сала, яка наводиться вище, за твердженням фахівців, засвоїться організмом з максимальною користю без перевантажень для печінки.

Нагадаємо, що сало містить в своєму складі селен, а також корисні арахідонову і олеїнову жирні кислоти, і за своїм впливом на організм можна порівняти з потужним антиоксидантом.

http://wworld.com.ua/health/27134