Парламентська спецкомісія розслідує факти розкрадань в українській армії

14 Червня 2018 10:15

У парламентському виданні «Голос України» опубліковано постанову про створення тимчасової слідчої комісії (ТСК), яка проведе розслідування фактів розкрадань у Збройних силах України (ЗСУ) в період з 2004 по 2017 рік.

7 червня парламент підтримав створення ТСК з 12 осіб для розслідування даних про розкрадання у ЗСУ та підриві обороноздатності держави в період 2004-2017 років. Головою комісії обрано народного депутата фракції БПП, секретаря оборонного комітету Івана Винника.

Метою Комісії є перевірка даних про використання коштів, призначених для ЗСУ, зокрема, незаконного продажу військового майна. Комісія повинна буде підтвердити або спростувати такі факти. Завданням комісії є перевірка, чи законно переводилося військове майно в статус надлишкового; чи обґрунтована вартість відчуження техніки, озброєння і боєприпасів; чи використовували за призначенням кошти, спрямовані на фінансування Міноборони і ЗСУ.

Також депутати в складі ТСК повинні перевірити, чи за обґрунтованими цінами продавали земельні ділянки ВСУ, чи їх передавали під забудову в рамках інвестиційних проектів і програм протягом 2004-2017 років.

За півроку Комісія повинна буде відзвітувати про результати своєї діяльності на пленарному засіданні Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше в НАБУ озвучили найгучніші факти корупції в оборонному комплексі.

https://ua.news/ua/parlamentska-spetskomisiya-rozsliduye-fakti-rozkradan-v-ukrayinskij-armiyi/

“5 копійок” від “РК”: або наші депутати вважають, що до 2004 року в Збройних Силах нічого не крали, або комісія створена з метою “накопати” на конкретних осіб…