Рейтинг команди Кличка в Київраді знизився майже втричі

14 Червня 2018 09:00

За даними опитувань «Українського демократичного кола», якби вибори до Київської міської ради проводились на початку червня 2018 року, а у виборчому бюлетені були нище зазначені партії та їх лідери, то прохідний бар`єр в 5% подолали б 5 політичних сил

Серед них Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (13,0%), «Партія «Слуга народу» (10,2%), Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»(9,6%), Партія «Громадянська позиція»(8,1%), Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»(6,5%).

Подаємо повний перелік можливих результатів усіх імовірних учасників виборчої кампанії до Київської міської ради.

У таблиці наводиться співставлення розподілів відповідей респондентів на запитання стосовно участі у виборах до Київської міської ради, розрахованих на даних цього дослідження у відсотках (А) від усіх опитаних, (Б) від тих, хто не відмовився від участі в голосуванні (або упевнені, що братимуть участь, або скоріше за все, братимуть участь).

Якби найближчої неділі відбувалися вибори до Київської міської ради, то за яку партію Ви б проголосували?

Партія «Блок Петра Порошенка „Солідарність“» на виборах до Київської міської ради в 2015 році отримала  27,56% голосів. За 4 роки своєї роботи сьогодні за них готові проголосувати лише 9,6%. Це означає, що навіть у разі проходження бар’єру в 5% та перемозі Віталія Кличка на виборах міського голови  створити ефективну і діючу більшість їм не вдасться.

https://politeka.net/ua/news/politics/667348-rejting-komandy-klichko-v-kievsovete-snizilsja-pochti-vtroe/