Замість кави: чому корисно починати ранок із теплої води з медом

1 Червня 2018 14:00

Лікарі давно стверджують, що, випиваючи вранці склянку води, ми допомагаємо організму прокинутися.

Дієтологи радять пити натщесерце воду, підкислену лимоном, однак не менш корисно додавати у склянку ранкового напою чайну ложечку (або менше) меду.

Якщо це буде свіжий мед, то ваш організм отримає незамінну порцію вітамінів, а травна система – стимул активізувати свою роботу. Але навіть той мед, що вже «зацукрувався», збагатить ваш раціон корисними мікроелементами.

Так, мед має багато лікувальних і оздоровчих властивостей: зміцнює імунну систему, є природним антиоксидантом, допомагає звільнити організм від шлаків.

Ви знали про те, що біотин, який є в медові, називають природним антибіотиком? Саме тому мед здатен гоїти рани, полегшувати самопочуття при запальних процесах. Біотин також вважають «вітаміном краси» – шкіра завдяки йому стає гладкою, чистою, випромінює здоров’я.

Цілющі властивості меду і його здатність зміцнювати імунітет пояснюються наявними в ньому вітамінами: групи С, В (фактично весь спектр, включаючи фолієву кислоту, яка є незамінною для майбутніх мам).

Мед має також такі важливі елементи, як амілаза, каталаза, фосфатаза, діастаза — їх теж важливо покласти у «підмурівок» імунітету.

Застосування меду під час ангіни дає відчутний позитивний ефект. Маючи антибактеріальні властивості, мед допомагає боротися з запальними процесами горла і загалом верхніх дихальних шляхів, лікує кашель, справляє терапевтичний ефект під час катару.

Випиваючи склянку води, підсолодженої медом, ви також очищаєте організм від шлаків.

Продукти розпаду, токсини накопичуються в організмі з віком, під впливом забрудненого повітря і неякісних продуктів харчування, тож варто скористатися таким простим і смачним засобом проти непотрібних «нагромаджень» в організмі.

А якщо до медової води додати скибочку лимона, то цей чудо-напій допоможе жовчному міхуру очиститися від густої жовчі, накопиченої за ніч.

А от вода з додаванням лимона допомагає засвоювати їжу, очищує організм від нітратів і канцерогенів, алергенів і вірусів, є профілактичним засобом проти запалень (холециститів), піску та каміння у нирках і печінці. Жовч – потужний детоксикант.

Недаремно «жовчними» називають тих, хто має застій жовчі, каміння в печінці, здуття живота, поганий настрій. Тож звільняємося від поганого настрою і шлаків. І починаємо ранок зі склянки води.

http://nday.te.ua/zamist-kavy-chomu-korysno-pochynaty-ranok-iz-teploji-vody-z-medom/