Олександр Федоренко: Кличку потрібно повернутися в минуле

7 Липня 2018 11:00

Вже з наступного тижня, з суботи 14 липня, київська влада підготувала для місцян чергове «покращення»: здорожчання вартості проїзду в громадському транспорті до 8 гривень.

Як вже другий місяць безустанно повторює мер Кличко, підвищення необхідне задля уникнення транспортного колапсу в столиці та для своєчасних виплат зарплатні комунальникам і оновлення рухомого складу. В той же час абсолютно не погоджується з такою думкою Керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко.

«Риторика Кличка з приводу підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті насправді повторює все те, що казали з цього приводу Попов та Черновецький. Найцікавіше те, що тоді Кличко знаходився в опозиції і виступав проти підвищення проїзду. Навіть Тимошенко зверталася до суду по тарифах. Зараз же фракція «Батьківщини» в Київраді сидить мовчки і не каже ні слова проти.

Тож, прийшовши до влади, Кличко і його команда роблять все те, що і їхні попередники. Кличку треба повернутися в минуле – і згадати, що вони пропонували натомість підвищення. Там були гарні ідеї, багато пропозицій – і тоді підвищення не здавалося йому необхідністю.

У Кличка відсутня послідовність – його точка зору міняється в залежності від того, де він знаходиться: в опозиції чи при владі.

У тодішніх опозиціонерів головною метою було не вирішення долі мешканців столиці. Їхньою метою було прийти до влади. Наразі маємо такі самі скандальні забудови, необгрунтовані тарифи, жахливі дороги, що й раніше. Нещодавно здійнявся черговий скандал – згідно з журналістськими розслідуваннями, кошти на ремонт доріг отримує фірма Микитася, що літає одним літаком з мером Кличком.

Питання використання доходів від реклами в метро лежить на поверхні. Кошти йдуть не на модернізацію рухомого складу та зарплатню співробітникам, а у карман чиновників.

Ті самі люди, що були при Черновецькому,продовжують визначати життя киян», – підсумував Олександр Федоренко.

https://politeka.net/ua/news/677070-aleksandr-fedorenko-klichko-nuzhno-vernutsja-v-proshloe/