Чому потрібно ходити в лазню: шість причин

23 Серпня 2018 13:53

Ще в давнину людина почала активно використовувати лазню. При регулярному відвідуванні вона допомагає запобігти розвитку різних серйозних захворювань, а також сприяє схудненню

Прискорення відновлення після навантажень

Сауни в фітнес-клубах працюють не тільки для того, щоб їх відвідувачі могли комфортно провести час. Тепловий вплив прискорює відновлення після навантажень, це відноситься як до традиційних, так і до інфрачервоним парним. Під час півгодинного сеансу прогрівання в організмі підвищується вироблення гормону росту, він відповідає на збільшення м’язової маси і спалювання жирових тканин.

Нормалізація артеріального тиску

Навіть одиничне відвідування сауни надасть гарний вплив на рівень артеріального тиску. Глибоке прогрівання тіла розширює кровоносні судини, кровотік прискорюється, тиск нормалізується. Однак, при гіпертонії перед відвідуванням сауни необхідно отримати схвалення від кардіолога.

Здоров’я головного мозку

Наука довела, що відвідування сауни покращує пам’ять і концентрацію уваги.Відвідування сауни кілька разів на тиждень на 65% знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера в похилому віці.

Полегшення хронічного болю

Використання сауни допомагає полегшити деякі види хронічних болів, особливо хронічний головний біль. При прогріванні тіла і розширенні кровоносних судин біль відступає і не приходить протягом довгого часу.

Зміцнення імунітету

Вже після 15 хвилин, проведених в сауні, в крові людини підвищується кількість білих клітин, це маркери роботи імунітету. Звичка регулярного відвідування парної створює стійкість до простудних і вірусних захворювань.

Втрата зайвої ваги

У науковому розумінні процесу сауна не допомагає худнути, так як під час прогрівання тіло втрачає не жирові відкладення, а воду. Але разом з цією водою виходять токсини і шлаки, що прискорює процес схуднення.

Зниження рівня холестерину

Сауна надає такий же ефект по зниженню холестерину в крові, як і помірні фізичні навантаження. Це не означає, що сауною можна замінити спорт, але сауна  гарантує подвійну користь при відвідуванні парної після тренування.

https://politeka.net/ua/life/710581-pochemu-nuzhno-hodit-v-banju-shest-prichin/