Найрезультативніший засіб проти кашлю

27 Серпня 2018 13:52

Британські лікарі офіційно рекомендують вживати мед для лікування кашлю. Також це виявилось, що мед – це результативний засіб для профілактики.

“Кашель можна легко лікувати всього за декілька тижнів без необхідності застосування антибіотиків. Якщо у кого-то нежить, біль у горлі та кашель, ми очікуємо, що кашель заспокоїться протягом двох-трьох тижнів, а антибіотики не потрібні”, – пояснилаТесса Льюїс, лікар загальної практики та голова керівної групи з антимікробних препаратів Національного інституту охорони здоров’я та медицини, повідомляє The Independent.

Лікар стверджує, що мед приносить дуже хороші результати. Але потрібно пильнувати, якщо симптоми кашлю продовжують погіршуватися, людина починає важко дихати, то потрібно негайно звернутися до лікаря.

“Також ліки, які можна придбати без рецепта, можуть допомогти зменшити кашель з-за наявності декількох конкретних лікувальних інгредієнтів. Такі ліки мають містити пеларгоній, гвайфенезин і декстрометорфан. А от антибіотики варто не вживати, якщо наявні тільки симптоми кашлю, оскільки це може призвести до проблем зі здоров’ям у майбутньому”.

https://gazeta.ua/articles/health/_nazvali-najrezultativnishij-zasib-proti-kashlyu/855279