В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ “НА КОЛЕСАХ”

9 Серпня 2018 11:27

11 серпня в суботу на Співочому полі відбудеться фестиваль “На колесах”. Це перший захід, який збере в одному місці всі традиційні “колісні” субкультури. Спортивний мотоцикл, байкерський чопер, триколісний трайк – кожен відвідувач зможе вибрати байк за смаком, сфотографуватися або навіть осідлати вподобаного “залізного коня”.

Для любителів нестаріючої класики на фестивалі будуть представлені ретро-мобілі, які зберегли дух своєї епохи.

Гостей також чекають тематичні конкурси, розваги, вікторини з заохочувальними подарунками від постійного ведучого “Співочого поля”. На головній сцені парку розташується унікальна DJ-car на колесах з потужною аудіо-системою і музичною програмою.

Для дітей передбачена особлива розважальна програма-малюки зможуть посидіти в цій поліцейській машині з мигалками, покриття кермо пожежної машини і навіть побути пляжним рятувальником. А ще вони отримають унікальну можливість прикрасити експонатний автомобіль. На полі вже традиційно працюватимуть батутними зона, тюбінг-гірка і мотузковий парк. Не залишиться без уваги фестивалю і гастрономічна культура на колесах – гостей чекають вуличні фудтракі, “Кофейбус” і “солодкі” автобуси.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Ми сподіваємося, цей івент не просто сподобається киянам, а стане традиційним для столиці і об’єднає всіх-велосипедистів, ролерів і автомобілістів. Так що беріть з собою веліки, гіроскутери, самокати та приїжджайте на Співоче поле”, – говорить Денис Погорілко, керівник компанії-оператора Співочого поля.

Що: Фестиваль “На колесах”
Коли: Субота, 11 серпня
Де: Співоче Поле, Київ, вул. Лаврська, 33
Початок: о 10:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ

https://prm.ua/retro-mobili-peresuvna-diskoteka-i-solodki-avtobusi-v-kiyevi-vidbudetsya-festival-na-kolesah/