Золоте правило схуднення, про яке ніхто не знає

31 Серпня 2018 14:00

Існує один аспект, який є більш важливим, ніж дієта та фізичні навантаження, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги. До такого висновку прийшли вчені з Bond University в Австралії.

Традиційно позбавлення від зайвої ваги базується на формулі з двох складових – фізичних навантажень і дієти. Але, виявляється, існує ще один дуже важливий аспект перемоги над небажаними обсягами. Австралійські дослідники з’ясували, що вбудовування здорових звичок у спосіб життя не тільки допомагає позбавитися від зайвої ваги, але і зберігає досягнуті показники, а значить, уберігає струнку фігуру. Ці висновки були зроблені після спостережень за 75 людьми, що мають зайву вагу або ожиріння.

Всіх учасників експерименту розділили на три групи. Перша йшла програмі, яка просувала відмову від старих звичок, друга – набуття нових звичок, а третя була контрольною групою. У групі, яка сфокусувала на відмову від старих звичок, кожен день приходили текстові повідомлення з тими або іншими завданнями. Серед них були рекомендації поїхати на роботу іншим шляхом або прийняти участь в якійсь благодійній події. У другій групі рекомендували дотримуватися 10 правил здорового способу життя повсякденно. Серед них були планування і самоконтроль. До кінця періоду спостережень в 12 тижнів обидві групи втратили в середньому 3,1 кг, а через 12 місяців ще 2,1 кг

Учасники другої групи їли більше фруктів і овочів, частіше займалися спортом і в цілому відчували поліпшення самопочуття. Але найголовніше, саме в цій групі досягнуті результати в боротьбі із зайвою вагою зберігалися з плином часу, тобто втрачені кілограми не поверталися назад. Дослідники називають ключем до успіху невеликі зміни в способі життя, які потрібно впроваджувати плавно. Наприклад, встановлення суворого графіка прийому їжі або правило 10 000 кроків щодня.

https://ukrhealth.net/zolote-pravilo-sxudnennya-pro-yake-nixto-ne-znaye54744/