Чверть мільярда закатають в асфальт: у Кличка вирішили відремонтувати ще один втомлений міст

6 Вересня 2018 12:49

Столична влада вже провела відповідний тендер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КП “Київавтошляхміст” за результатами тендеру замовило ТОВ “Укртрансміст” ремонт Північного мосту через Дніпро і мосту через Десенку за 288 млн грн.

Про це повідомляє видання “Наші гроші”.

Відзначається, що згідно з умовами тендеру, до кінця 2020 року виконають поточний середній ремонт тротуарів з заміною покриття, гідроізоляцію перехожої частини, в тому числі в місцях зони огорож, водовідвідних лотків, перил і кріплень перильного огородження. Гарантійний термін всього перерахованого становить десять років.

За підсумковою відомостю ресурсів, якою поділилися з виданням, найбільша сума в 43,4 млн грн. піде на суміш Sentinel Nosing Mortar FC виробництва “Stirling Lloyd” (Великобританія) по 99 грн./кг. Її ринкових цін немає у відкритих джерелах в Україні.

Також повідомляється, що ще 33,9 млн грн. відведено на металеве поручневе огородження по 87 тис. грн/т, і 32,5 млн грн – на металеве оцинковане бар’єрне огородження 720 кДж по 99 тис. грн/т.

Відзначається, що ремонтний матеріал Vandex Cemline MG4 виробництва “RPM Belgium Vandex Group” (Бельгія) купили на 16,9 млн грн по 113 грн/кг, ринкові ціни якого теж невідомі.

Як розповідає видання, на заробітну плату піде 8,3 млн грн або 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,3% – 943 тис. грн. Ціна угоди на 0,2% нижче очікуваної вартості закупівлі в 288,4 млн грн.

Повідомляється, що єдиним конкурентом на тендері було столичне ЗАТ “Мостобудівельне управління-3” киянина Сергія Гака, причому ніхто не знижував ціну в ході аукціону. Засновником київської фірми “Укртрансміст” є Микола Ігорович Карнаков.