Сенцов не проситиме в Путіна про помилування

11 Вересня 2018 10:15

Український політв’язень 42-річний Олег Сенцов не проситиме президента Росії про помилування. Він голодує 121-й день у колонії “Белый медведь” у місті Лабитнангі Тюменської області Росії. 7 вересня в’язня відвідав адвокат Дмитро Дінзе, 44 роки.

— Його намагаються переломити, щоб він припинив ­голодування, — говорить ­Дінзе. — Ставлять на те, що нібито політичні доводи вже ­вичерпані й нікому нецікаво, що він голодує. Тому це безглуздо. Припиняти голодування та просити Путіна про помилування не збирається. Сенцову ставлять крапельниці й дають поживну ­суміш.

Українського режисера затримали працівники Федеральної служби безпеки Росії в травні 2014 року в Криму. Звинуватили в підготовці терактів на півострові. У серпні 2015-го Північно-Кавказький окружний військовий суд присудив режисеру 20 років колонії суворого режиму.

У Сенцова немає дефіциту маси тіла, стан здоров’я не погіршується й від госпіталізації він відмовляється, стверджує уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова. 7 вересня написала листа українській колезі Людмилі Денісовій.

https://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_sencov-ne-prositime-v-putina-pro-pomiluvannya/858285