18–19 жовтня відбудеться Київський міжнародний економічний форум

2 Жовтня 2018 11:30

На Київський міжнародний економічний форум 2018 приїдуть старший віце-президент General Electric Жером Пекрес, головний виконавчий директор BlaBlaCar Ніколя Брюссон, корпоративний віце-президент Microsoft із напряму “штучний інтелект” Стів Гуггенхаймер та інші економісти і бізнесмени.

18–19 жовтня у конгресно-виставковому комплексі “Паркове” у Києві відбудеться п’ятий Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), повідомили інтернет-виданню “ГОРДОН” у прес-службі заходу.

Основною темою стане майбутнє країн у високотехнологічному світі. Під час форуму експерти нададуть свої прогнози про те, як штучний інтелект, роботизація, блокчейн та інші технології вплинуть на бізнес і суспільство.

На КМЕФ 2018 приїдуть старший віце-президент General Electric Жером Пекрес, головний виконавчий директор BlaBlaCar Ніколя Брюссон, корпоративний віце-президент Microsoft із напряму “штучний інтелект” Стів Гуггенхаймер, віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазіль Худак, керівний директор групи Rothschild у країнах СНД Джованні Сальветті, керівний директор Європейського банку реконструкції та розвитку в секторі фінансових установ Франсіс Маліж та інші економісти і бізнесмени. У форумі також візьмуть участь представники українського уряду – прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр інфраструктури Володимир Омелян, в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

“Стратегія форуму — зібрати разом у межах однієї комунікаційної платформи лідерів бізнесу, влади, суспільства й міжнародного експертного співтовариства, щоб визначити найефективніший шлях розвитку України і виклики на цьому шляху. І такий підхід успішно працює — КМЕФ доводить це вже п’ятий рік поспіль”, – зазначив голова оргкомітету КМЕФ Юрій Пивоваров.

Київський міжнародний економічний форум проводять щорічно з 2014 року.

https://gordonua.com/ukr/news/money/-kijivskij-mizhnarodnij-ekonomichnij-forum-2018-projde-18-19-zhovtnja-392603.html