Поліція оприлюднила статистику щодо іноземців в Україні

21 Жовтня 2018 12:12

Упродовж 2018 року поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності понад 50 тисяч іноземців.

Крім того, виявлено майже 200 груп нелегальних мігрантів, в яких перебувало більше тисячі нелегалів. До суду направлено 2,2 тисячі кримінальних проваджень, де підозрюваними є іноземці, – повідомляє сайт Національної поліції.

Про це йшлося сьогодні, 20 жовтня, в рамках наради за підсумками діяльності кримінального блоку поліції під головуванням першого заступника Голови Національної поліції В’ячеслава Аброськіна.

Учасники наради розглянули питання щодо діяльності поліції у сфері виявлення іноземців та осіб без громадянства, які своїми діями намагаються впливати на криміногенну обстановку в державі. Зокрема, йдеться про категорію іноземців, які вчиняють кримінальні чи адміністративні правопорушення.

Заступник начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми (ДБЗПТЛ) Національної поліції України Ігор Малахов зазначив, що упродовж 9 місяців цього року іноземцями вчинено понад 50 тисяч адміністративних правопорушень. Більше 1,3 тисячі матеріалів з цієї кількості складено за керування транспортом у стані сп’яніння.

Водночас правоохоронними органами упродовж 2018 року виявлено 188 груп нелегальних мігрантів. До їх складу входило 1018 іноземців. Крім того, з початку 2018 року до суду направлено 2200 кримінальних проваджень, де в якості підозрюваних є іноземці.

Відтак правоохоронці постійно здійснюють заходи щодо притягнення правопорушників до відповідальності. У разі наявності законних підстав здійснюється і подальше примусове повернення чи примусове видворення правопорушників за межі України із забороною в’їзду.

https://informator.news/politsiia-opryliudnyla-statystyku-shchodo-inozemtsiv-v-ukraini/