Ціни на проїзд: на черзі – маршрутки

23 Жовтня 2018 11:30

У Києві до кінця цього року різко подорожчає проїзд у маршрутках

Ціни на проїзд в столиці та Київській області виростуть на 1-3 гривні. Про це попередив директор компанії «Трансгруп» Володимир Назаренко.

При цьому він зазначив, що на різних маршрутах будуть свої особливості ціноутворення.

«Ціни на проїзд підвищуватимуться – по кожному маршруту буде свій розрахунок. На приміських маршрутах подорожчання слід очікувати, оскільки через подорожчання пального там не підвищувався тариф. А на міських тарифах підвищення буде незначне – в межах гривні-двох. Приміські – в залежності від відстані, подорожчають від гривні до трьох», – розповів Назаренко.

Він зазначив, що зараз вартість проїзду на деяких маршрутах Києва зрівнялася з тарифом на проїзд в комунальному транспорті – 8 гривень, однак ці цифри продовжать рости, якщо продовжить збільшуватися вартість палива.

Назаренко також розповів, що ще в січні цього року приватні перевізники пропонували київській владі підвищити вартість проїзду до 10 гривень, однак до сих пір тариф підвищувався поступово. Назаренко визнав, що чиновники не дали конкретної відповіді на пропозицію перевізників, проте зазначив, що приватники сприйняли їхню позицію як «мовчазну згоду».

Зазначалося, що з підвищенням тарифів на комунальний транспорт кияни пересіли в маршрутки, де вартість проїзду нижче, ніж в автобусах і тролейбусах. Але проїзду в маршрутці по 6 гривень більше немає. Більшість приватних перевізників підвищують вартість своїх послуг.

При цьому водії нічого пояснювати не хочуть – кивають на власників бізнесу. Керівництво все пояснює подорожчанням автомобільного палива в Україні. При цьому запевняють, що регулярно оновлюють автопарк. Правда, пасажири все одно помічають старі автобуси.

https://politeka.net/ua/news/kyiv/769427-v-kieve-rezko-podorozhaet-proezd-ozvucheny-novye-rascenki/