Київавтодор “відморозився”

19 листопадаа 2018 12:45

Інформація про те, що в Києві, неподалік від метро Дарниця, над Броварським проспектом, провалился міст не відповідає дійсності.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Крім того, у відомстві зазначили, що на найближчий час заплановано початок процедури закупівлі проектних робіт з капітального ремонту даної споруди.

Нагадаємо, що в Києві на вулиці Будівельників провалився міст. Провал з’явився над Броварським проспектом біля метро “Дарниця”.

Працівники комунальної служби стверджують, що розірвану плиту і яму на тротуарі виявили ще близько 8:00 ранку. Однак, ремонтувати міст чомусь почали тільки опівдні. Відзначається також, що провал зайняв майже всю ширину тротуару.

Голова київського відділення партії “Громадський рух “Рідна країна” Олександр Федоренко нагадав, що у квітні влада вже проводила інспекцію всіх мостів.

Восени міський голова Кличко повідомив про те, що влада провела інспекцію всіх мостів і повідомив, що 70 об’єктів знаходяться в аварійному стані. Керівники ініціювали кілька ремонтів, на інші, мовляв, грошей немає. А ось на жирафу в 15 метрів, і на в’їзні знаки, які в народі називають “виродками”, теж є, і на Лігу Чемпіонів знайшли.

Якщо б відповідні органи перевіряли мости з певною регулярністю, а не один раз, коли вже все звалилося, ми б могли безпечно їздити по місту. Але поєднання захланності й некомпетентності влади сьогодні вже не просто створює дискомфорт киянам, але й загрожує життя”.

https://znaj.ua/capital/188528-ne-vidpovidaye-diysnosti-posered-kiyeva-obvalivsya-mist-pobachili-vsi-krim-kijivavtodoru